Sigarayı bırakmak :D

Son bir haftadır sigarayı bırakma çabalarım sonuç vermiş gibi artık sigarayı cok az veya bazı günler hiç içmiyorum ama bi 70 lik devirmiş gibi bir moddayım bunun nedenini hala anlamış değilim sürekli bir uyuşukluk var kafamda =)

El alışkanlığını bırakmak için geçen gün marketten bir ton abur cubur aldım. Eşimle beraber şimdi onları yiyoruz bu arada eşimde bana uydu ve oda sigarayı bıraktı sanki daha uysal oldu gibi 😀 😀

Kısaca gunde 2 paket sigara içiyordum. Bilgisayar başında gerçekten nasıl içildiği anlaşılmıyor veledin. Heleki bir kod yazarken veya bir projeye gömülmüşken sigaranın nasıl bittiğini anlamıyor bile insan. Ama şunu söylemek istiyorum ki gerçekten sigarayı bıraktıktan sonra daha verimli oldugumu düşünüyorum özellikle sürekli o halsizlik ve keyifsizlik halim kayboldu gibi.

Umarım böyle devam eder 😛

  1. Ahmed Şevket GÜNEŞ

    Hocam günde 5 taneyi geçmez içtiğim sigara, ama inat ediyor peşimi bırakmıyor. Öksürükten geceleri uyuyamıyorum( gribal enfeksiyon %85 etkili )ama sabahları o sıcak pohaça ve çayın üsütüne anlammsız keyif hali benim bu sigara illetinden kurtulmamı engelleyemiyor.

Yorum Yap


Not - Bunları KullanabilirsinizHTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre lang="" line="" escaped="" cssfile="">